Susipažinkime

Jau 11 metų kuriame geros muzikos oazę


Diksilendas Sweetband susibūrė 2004 metais, tačiau per visą gyvavimo laiką kolektyvas beveik nesikeitė. Dabar kartu muzikuoja Karolis Pratkus (klarnetas), Arūnas Kuzminskas (trimitas), Aurimas Puluikis (trombonas), Laimutis Raziūnas (tūba), Aldas Danėlius (mušamieji), Jurga Juzėnaitė (klavišiniai) ir Indrė Grikšelytė bei Gina Kazlauskaitė (vokalas).

Pradėjęs nuo nedidelių pasirodymų vien tik instrumentine muzika, per tuos metus diksilendas užaugo iki kolektyvo, kuris energija ir teigiamomis emocijomis užkrečia net ir tūkstančius žiūrovų miesto švenčių, festivalių, koncertų metu.

Diksilendas Sweetband sutinka groti ir privačiuose vakaruose, žmonių šventėse, kultūriniuose renginiuose visoje Lietuvoje, o kartais - vykdydamas tarptautinis jungtinius projektus - keliauja ir į užsienį.

Tapkime draugais ir klausykime šokti kviečiančios muzikos!

Indrė Griškelytė - vokalas

“Indrė

Žavioji Indrė Grikšelytė studijavo Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete informologijų, tačiau muzika buvo ir bus jos tikrasis gyvenimas: dainuoja pati, moko dainuoti kitus, tiesiog klausosi muzikos atlikdama namų ruošos darbus ar važiuodama automobiliu.

Nors Indrės artimieji džiaugiasi, kad ji turi tiek daug su muzika susijusios veiklos, tačiau kartais nepiktai papriekaištauja, jog būtent dėl muzikos negali su ja susitikti taip dažnai, kaip norėtų, ir tenkinasi tuo, kad Indrę mato per televizorių. Sweetband ir grupės DAR vokalistė norėtų kitiems, o ypač sau, palinkėti daugiau laiko bei dėmesio skirti savo artimiesiems ir sau pačiai, niekada nenuleisti rankų ir iš kiekvieno gyvenimo iššūkio pasiimti tik tai, kas geriausia.

Indrė įsitikinusi, kad muzika jau gyveno jos širdyje dar prieš jai išvystant šį pasaulį.

Gina Kazlauskaitė - vokalas

Gina Kazlauskaitė

Nenuorama Gina Kazlauskaitė 2013 m. Vilniaus kolegijoje baigė džiazo vokalo specialybę. Jos dėstytoja Vita Sasnauskienė tik sustiprino džiazo muzikos pojūtį, kuris merginai jau buvo įskiepytas jos tėvų nuo mažų dienų. Šeima ir mylimasis muzikos pasaulyje gyvenančią Giną ne tik padrąsina, bet ir sveikai pakritikuoja. Dėl visų šių priežasčių, G. Kazlauskaitė dar mokydamasi antrame kurse laimėjo tarptautinį Jazz Voices konkursą.

Jei dėl kokių nors priežasčių Gina negalėtų dainuoti bei kurti, tai tada ji savo gyvenimą sietų su psichologija, kadangi gali išklausyti ir pasidalinti pačios įžvalgomis. Pasak merginos, visada su didžiausia energija ir aistra reikia eiti savo svajonės link.

Gina prisipažįsta, kad muzika jai yra lyg dienoraštis, meditacija, sielos kalba, o svarbiausia – didžiausia galia, jungianti žmones, leidžianti juos pasiekti bei išgirsti.

Karolis Pratkus - klarnetas

Karolis Pratkus

Karolis Pratkus baigė Rokiškio muzikos mokyklą, Panevėžio konservatoriją, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje magistratūros studijas. Dabar jis dirba Rokiškio R. Lymano muzikos mokykloje klarneto mokytoju, taip pat dirba Panevėžio pučiamųjų orkestre "Panevėžio garsas". Kartu bendardarbiauja su Lietuvos neįgaliųjų Spalvų muzikos orkestru. Karolis Pratkus yra diksilendo „Sweetband“ meno vadovas

Aurimas Puluikis - trombonas

Aurimas Puluikis

Aurimas Puluikis baigė Kupiškio muzikos mokyklą (baritono klasę), Panevėžio konservatoriją (trombono klasę), grojo pučiamųjų orkestre „Panevėžio garsas“. Baigė Lietuvos teatro ir muzikos akademiją (trombono ir eufonijos specialybes). Dirba Biržų Vlado Jakubėno muzikos mokyklos varinių pučiamųjų instrumentų mokytoju, Biržų kultūros centre diksilendo “Jump Jazz” vadovu, Biržų “Brass band” vadovu, taip pat vadovauja Biržų liaudies muzikos kapelai “Nevietiniai” ir groja diksilende „Sweetband“.

Arūnas Kuzminskas - trimitas

Arūnas Kuzminskas

Arūnas Kuzminskas groja diksilende „Sweetband“ nuo 2013 m.

Laimutis Raziūnas - tūba

Laimutis Raziūnas

Racionalus ir korektiškas Laimutis Raziūnas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje 2010 m. baigė magistratūros studijas ir jam buvo suteikta tūbos kvalifikacija. Diksilende Sweetband tūba jis grojo dar būdamas studentu. Be to, Laimutis dabar dar dirba Panevėžio pučiamųjų orkestre Panevežio garsas. Muzika jam yra viso gyvenimo darbas, hobis ir laisvalaikis.

Laimutis juokauja, kad jei dabar nebūtų taip įsisukęs į muzikinį gyvenimą, tai turbūt būtų statybininkas kaip ir vienas iš jo brolių. Džiugu, kad jo šeima jį visą laiką palaiko, ypač tada, kai turi išvykti į renginius kelioms dienoms.

Laimutis norėtų kitiems, o ypač sau, palinkėti kuo daugiau laiko praleisti su artimaisiais, pailsėti...

Jurga Juzėnaitė - klavišiniai

Jurga Juzėnaitė

Jurga Juzėnaitė baigė Kauno J. Naujalio muzikos gimnaziją, Klaipėdos universiteto Menų fakultete įgijo chorvedybos ir muzikos mokytojos specialybes. Šiuo metu dirba Kauno J. Urbšio katalikiškoje vidurinėje mokykloje vyresniaja muzikos mokytoja. Jurgos ruošti mokiniai aktyviai dalyvauja Kauno miesto ir Respublikos konkursuose ir festivaliuose. Studijų metais ji dirbo Klaipėdos universiteto Menų fakultete koncertmeistere. J. Juzėnaitė akomponuoja solistams, instrumentalistams, chorams ir ansambliams, groja vargonais mišiose. Nuo 2009 m. Jurga yra diksilendo "Sweetband" klavišininkė.

Aldas Danėlius - mušamieji

Aldas Danėlius

Aldas Danėlius studijavo Estradinėje (jazz) katedroje, Menų fakultete, Klaipėdos universitete. Dirba mokytoju Kauno A. Kašanausko muzikos mokykloje. Koncertuoja su diksilendu „Sweetband“.

Jie visada bus kolektyvo dalis...

Justinas Straukas - trimitas

Justinas Straukas diksilende „Sweetband“ grojo iki 2013 m.

Asta Lukoševičiūtė - vokalas

Asta Lukoševičiūtė

Asta Lukoševičiūtė diksilende „Sweetband“ dainavo 2009 - 2010 m. Jos balsas skamba pirmojoje diksilendo kompaktinėje plokštelėje Remember That Dance.

Natalija Koroliova - klavišiniai

Natalija Koroliova

Natalija Koroliova diksilende „Sweetband“ grojo iki 2009 m. Pirmosios kompaktinės plokštelės Remember That Dance dalis kūrinių yra įrašyta kartu su Natalija.